Kolejna edycja konkursu opaskowego!
Co roku jedno festiwalowe hasło przyświeca wszystkim Kempowiczom, którzy aż do lipca noszą na rękach festiwalowe opaski. Trójka szczęśliwców, która w kreatywny sposób pokazuje swoje dokonanie na fotach, zgarnia darmowe wejściówki na „Festiwal z Atmosferą”.

dawaj2-wwwTradycyjnie po zeszłorocznym Hip Hop Kempie daliśmy cynk, aby i tym razem nie pozbywać się kempowych opasek i odpalamy tradycyjny konkurs na fotę z opaską! Zasady są proste – na zdjęciu musi być widoczna ręka z festiwalową opaską z zeszłego roku oraz hasło przewodnie: #KempYourLife

Foty wrzucajcie na Instagram, koniecznie z oznaczonym profilem @hhk.pl oraz tagami #kempyourlife #dawajnakemp. Ogranicza Was jedynie wyobraźnia! Macie czas do 4 sierpnia (sobota) na udostępnienie zdjęć.

dawaj-www

Uwaga! Hasło konkursowe musi znajdować się na fotografii i nie być dopisane komputerowo. W innym przypadku fota nie zostanie zakwalifikowana do konkursu.

Inspiracji szukajcie w galerii konkursowej poprzednich edycji: 2016, 2015, 2014, 2013 (od edycji 2017 foty wlatywały na nasz instagram hhk.pl).

wróć