Weź udział w Sondzie Polskich Artystów i zgarnij bilet!

17. edycja Festiwalu z Atmosferą zbliża się wielkimi krokami i lada moment wystartujemy z klasycznymi ogłoszeniami line-upu. Jednak zanim zaczniemy odkrywać tegoroczne ksywy, mamy dla Was to co Kempowicze lubią najbardziej – samodzielny wybór polskiego składu i jednocześnie opcja zgarnięcia darmowego biletu!

Weź udział w Sondzie Polskich Artystów i wskaż graczy, którzy Twoim zdaniem powinni zasilić szeregi kempowej reprezentacji w Hradec Králové. Od kultowych legend, przez głośne ksywy ostatnich lat, aż po rozpoczynających karierę freshmanów polskiej sceny rapowej. W I etapie możesz wpisać od 3 do 10 dowolnych artystów. II etap to opcja zagłosowania na maksymalnie 5 artystów ze zwycięskiej 20-tki, która została wyłoniona po I etapie Sondy.

 

I ETAP SONDY ZAMKNIĘTY! DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE GŁOSY

 

Uwaga – wyniki Sondy Polskich Artystów nie są równoznaczne z ostatecznym line-upem! Głosowanie ma charakter poglądowy, chcemy poznać Wasze zdanie na temat polskiej sceny rapu. Zgodność z programem festiwalowym nie ma wpływu na wygraną i każdy uczestnik Sondy ma taką samą szansę na zdobycie darmowego biletu.

W minionych latach na festiwalowej scenie pojawili się między innymi O.S.T.R., Kaliber 44, Grammatik, TEDE & DJ Buhh, Pro8l3m, Sokół & Marysia Starosta, Łona & Webber, VNM, Pezet, donGURALesko, JWP/BC Trzeci Wymiar, W.E.N.A. i Sarius, Bisz B.O.K., Kękę, Paluch, Pokahontaz czy Ten Typ Mes.

 

wróć