Weź udział i zgarnij bilet!

16. edycja Festiwalu z Atmosferą coraz bliżej! Lada moment wystartujemy z klasycznymi ogłoszeniami line-upu i z niecierpliwością będziemy wyczekiwać każdej piątkowej odsłony. Jednak zanim zaczniemy odkrywać tegoroczne ksywy, mamy dla Was to co Kempowicze lubią najbardziej – samodzielny wybór polskiego składu i jednocześnie opcja zgarnięcia darmowego biletu!

Weźcie udział w Sondzie Polskich Artystów i wskażcie graczy, którzy Waszym zdaniem powinni zasilić szeregi kempowej reprezentacji w Hradec Králové. Od kultowych legend, przez głośne ksywy ostatnich lat, aż po rozpoczynających karierę freshmanów polskiej sceny rapowej.

II Etap to opcja zagłosowania na maksymalnie 5 artystów ze zwycięskiej 20-tki, która została wyłoniona po I etapie Sondy. W zeszłych latach na festiwalowej scenie pojawili się między innymi O.S.T.R., Kaliber 44, TEDE & DJ Buhh, Sokół & Marysia Starosta, Łona & Webber, VNM, Pezet, donGURALesko, JWP/BC Trzeci Wymiar, Bisz B.O.K., Kękę, Paluch, Pokahontaz czy Ten Typ Mes.

Uwaga – wyniki Sondy Polskich Artystów nie są równoznaczne z ostatecznym line-upem! Wyniki obu tur głosowania mają charakter poglądowy i nie są równoznaczne z line-upem tegorocznej edycji festiwalu. Część artystów polskiej sceny hiphopowej, wytypowanych przez Was w pierwszym etapie Sondy, została już zaproszona na tegoroczny festiwal i wkrótce poznacie ich ksywy – stąd pewne braki kluczowych graczy w poniższym zestawieniu. Zgodność z programem festiwalowym nie ma wpływu na wygraną i każdy uczestnik Sondy ma taką samą szansę na zdobycie darmowego biletu.

SONDA ZAKOŃCZONA – DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE GŁOSY!

 

wróć