W polskiej przedsprzedaży dostępne są obecnie bilety w wersji elektronicznej (przesyłane na adres e-mail) w internetowym sklepie joyStore by Joytown.

Niedługo dostępne będą także bilety papierowe..

▸KARNET 3-DNIOWY
Bilet umożliwia wstęp jednej osoby na teren festiwalu w trakcie jego trwania od 23 do 25 sierpnia 2018 (w godzinach jego otwarcia) oraz podczas środowego warm-up party 22 sierpnia 2018. Bilet nie zawiera dojazdu, noclegu ani parkingu.

▸KARNET 3-DNIOWY + CAMPING
Bilet umożliwia wstęp jednej osoby na teren festiwalu w trakcie jego trwania od 23 do 25 sierpnia 2018 (w godzinach jego otwarcia) oraz podczas środowego warm-up party 22 sierpnia 2018.
Umożliwia także wstęp na standardowe pole namiotowe (z toi-toiami i prysznicami).
Bilet nie zawiera dojazdu ani parkingu.

▸KARNET 3-DNIOWY + CAMP PLUS
Bilet umożliwia wstęp jednej osoby na teren festiwalu w trakcie jego trwania od 23 do 25 sierpnia 2018 (w godzinach jego otwarcia) oraz podczas środowego warm-up party 22 sierpnia 2018.
Umożliwia także wstęp na specjalne pole namiotowe tuż obok festiwalowej bramy, z ograniczoną liczbą 1000 miejsc (z toi-toiami, prysznicami i spłukiwanymi toaletami).
Bilet nie zawiera dojazdu ani parkingu.

▸KARNET 3-DNIOWY VIP
Bilet umożliwia wstęp jednej osoby na teren festiwalu w trakcie jego trwania od 23 do 25 sierpnia 2018 (w godzinach jego otwarcia) oraz podczas środowego warm-up party 22 sierpnia 2018.
Karnet VIP to także wstęp na pole namiotowe VIP (z prysznicami, spłukiwanymi toaletami, dodatkowym oświetleniem i ochroną), osobne wejście na teren festiwalu, dostęp do strefy VIP przy głównej scenie (z osobnym barem i wieczornymi imprezami), darmowy dostęp do spłukiwanych toalet na terenie festiwalu.
Bilet nie zawiera dojazdu ani parkingu.

▸BILET JEDNODNIOWY
Bilet umożliwia wstęp jednej osoby na teren festiwalu w wybranym dniu festiwalu (czwartek, piątek lub sobota). Bilet nie zawiera dojazdu, noclegu ani parkingu.

CZWARTEK: $uicideboy$, Chief Keef, Hilltop Hoods, Grubson & Liveband, Jarecki & Liveband, BOR Crew Showcase (Szpaku, Gedz, Kobik), Żabson i inni.

PIĄTEK: GZA, Immortal Technique, Evidence, The Beatnuts, Souls Of Mischief, Cunninlynguists, Kękę, Paluch, Zipera, Rosalie. i inni.

SOBOTA: Hopsin, Young M.A, Joyner Lucas, Bahamadia, JWP/BC, Hipocentrum/Patokalipsa, Bonson + Laikike1, Soulpete, Matek i inni.

▸BILET KEMPOBUSOWY
Bilet umożliwia wstęp jednej osoby do festiwalowego autokaru z danego miasta, który zawiezie uczestników na festiwal oraz przywiezie uczestników z festiwalu z powrotem do wybranego miasta:
BYDGOSZCZY, GDAŃSKA, KATOWIC, KRAKOWA, ŁODZI, POZNANIA, WARSZAWY lub WROCŁAWIA. Miejscówki dostępne TUTAJ.

▸ORIENT CITY / KARTENT
Orient City to hotel namiotowy zlokalizowany na campingu VIP, w którym można wynająć już rozłożony 5-osobowy namiot w wersji PURE (bez wyposażenia), BASIC (podstawowe wyposażenie z materacami), PREMIUM (materace, pościel i lampki) i DELUXE (materace, pościel, poduszki, lampki, stolik z krzesłami). KARTENT to opcja kupienia ekologicznego, wodoodopornego namiotu z tektury na dowolnym polu namiotowym.

Bilety parkingowe dostępne są jedynie na miejscu za 200 CZK (auto osobowe) lub 800 CZK (przyczepa lub kamper). Opcja dla przyczep i kamperów z dostępem do prądu jest możliwa jedynie z biletem VIP z dopłatą 2500 CZK w czeskiej przedsprzedaży lub 3500 CZK na miejscu.

 

 

UWAGA – bilety elektroniczne można odkupić / odsprzedać jedynie poprzez mobilną aplikację Going, co wiąże się ze zmianą danych na bilecie. NIE zalecamy kupowania biletów elektronicznych od osób trzecich, by nie paść ofiarą oszustwa!

▸Chcesz przekazać bilet innemu użytkownikowi?
Obecnie użytkownicy mają możliwość prostej i szybkiej zmiany danych na biletach bezpośrednio w aplikacji Going.

Ściągnij aplikację Going. ze Sklepu Play lub AppStore i zaloguj się na stworzone wcześniej konto (adres mailowy musi być taki sam jak ten podany przy zakupie biletu). W zakładce MOJE BILETY znajdują się wszystkie bilety, które są przypisane do Twojego adresu mailowego. Wybierz bilet, który chcesz przekazać.

Po przejściu do widoku biletu pojawi się przycisk PRZEKAŻ BILET. Zaznacz liczbę biletów, które mają być przekazane i wpisz dane nowego właściciela. Pamiętaj, aby sprawdzić ich poprawność!

Nowy właściciel otrzyma wiadomość mailową z linkiem potwierdzającym odbiór. Kliknięcie w niego oznacza przyjęcie biletu, który następnie jest wysyłany w osobnej wiadomości na adres podany przy przekazywaniu biletu. Na Twój adres zostanie wtedy wysłana wiadomość informująca o przyjęciu biletu przez nowego właściciela.

Jeśli użytkownik, któremu przekazujesz bilet nie potwierdzi odbioru, bilet wróci na Twoje konto po 24 godzinach, o czym zostaniesz poinformowany mailowo. Być może wpisany adres mailowy jest błędny lub wiadomość z linkiem do akceptacji trafiła do folderu spam.

wróć