Polski Hip Hop Posiada Wiele Twarzy
Już wkrótce będzie miała miejsce internetowa premiera książki „Polski Hip Hop Posiada Wiele Twarzy” (wydanie drugie, rozszerzone), na którą polskie środowisko kultury hip hop czekało wiele lat. „Polski Hip Hop Posiada Wiele Twarzy” to potężna dawka nigdy wcześniej niepublikowanej wiedzy bez cenzury, autorstwa dwóch ulicznych pionierów kultury hip hop w Polsce – Sadiego i Graffa.

Od autorów:

„W trakcie poszukiwań wydawcy i dystrybutora naszej książki, napotykaliśmy ludzi, którzy sprawiali wrażenie, że to oni są autorami naszej książki, a nie my. Po wielu rozmowach z różnymi wydawnictwami stwierdziliśmy, że stanowią one zagrożenie dla treści naszej publikacji i nie będziemy lizać kogoś po fiu*ie, aby książka przeszła cenzurę. Gdyby doszło do wyżej wymienionej metamorfozy, to zapewne nasza książka nie byłaby już naszą książką, tylko książką autorstwa innych ludzi – a tego chcieliśmy uniknąć.

Smutna prawda jest taka, że w naszym kraju wydawca boi się recenzenta, a struktury wydawnictwa muszą być zgodne z poprawnością polityczną i słuchać cenzury. Książki w naszym kraju są wydawane z myślą o recenzentach, a nie o czytelnikach czy danym środowisku. To takie poklepywanie się po plecach pomiędzy wydawnictwami i ich korektorami, uzależnionymi od pierdnięcia recenzentów”.

Wydawcą wydania drugiego, rozszerzonego jest Dziurawe Sample, określany przez wielu ludzi jako hiphopowy Indiana Jones czyli poszukiwacz zaginionych faktów w kulturze hip hop, który książkę określa następująco:

„W czasach perfumowanego rapu, jęczących raperów oraz „naturalności” równej botoksowi, ta książka powala na kolana. Ta edukacyjna, 448 stronnicowa publikacja to polska hiphopowa świadomość poruszająca wiele zagadnień związanych ze światem jakiego wielu z was nie zna. Światem prawdziwego, ulicznego hip hopu. Wiele osób w tej książce zderzy się z informacjami, o których wcześniej nie miało zielonego pojęcia”.

Nie przegap możliwości bycia uświadomionym.

Publikacja dostępna w dwóch edycjach:
1. Edycja powszechna w miękkiej oprawie (format A5, 448 stron) skierowana do wszystkich, których interesuje przede wszystkim treść książki.
2. Edycja kolekcjonerska w twardej oprawie (format A5, 448 stron) skierowana do wszystkich, którzy są kolekcjonerami nietuzinkowej lektury.
Nie czekaj. Zamów już teraz. Nakład ograniczony.

Książkę można zamówić w sklepie internetowym: www.dziurawesample.com
Kontakt mailowy z wydawcą: dziurawe.sample@gmail.com
Więcej o książce i o autorach na: www.hiphopwpolsce.pl

wróć