WCK, Patokalipsa / Hipocentrum i Rosalie
W dzisiejszej odsłonie do kempowego line-upu dołącza spora paczka artystów z naszego rodzimego podwórka!

Ekipa WCK zawiązała się z potrzeby powrotu do czystej, nieskalanej komercją miłości do prawdziwych wartości kultury hip-hop, a to jest podstawa całej idei Festiwalu z Atmosferą! Oldskulowa stylówa, autentyczna zajawka i szczere, trafne wersy są dla wielu esencją HHK i jednocześnie wizytówką WCK – nic dziwnego, bo tych chłopaków Kemp gościł już nie raz, zarówno na scenie jak i wśród publiczności! Tym razem przyjaciele zjednoczą swoje siły w składzie, którego nie trzeba Wam przedstawiać, z Ryfem Ri, Kubą Knapem czy Zetenwupe na czele!

Jak dobrze wiadomo, za największy ogień w Krakowie nie odpowiada już Smok Wawelski, a odpalone ekipy Patokalipsy i Hipocentrum! Połączone siły tych dwóch składów od lat są gwarancją najbardziej szalonych występów na żywo, czas więc sprawdzić jak poradzą sobie w kempowym hangarze! Obie ekipy przyjadą do nas ze świeżymi, nieogranymi jeszcze krążkami, więc chociaż w tym wypadku możemy spodziewać się jedynie niespodziewanego, to pewne jest, że na scenie, jak i pod nią będzie bardzo gorąco!

Chociaż jej debiut w Alkopoligamii jest całkiem świeżą sprawą, to Rosalie już od lat łączy wpływy klasycznego hip-hopu z najlepszym r&b podsycanym świeżą elektroniką. Naprawdę niewiele jest na naszej scenie kobiecych wokali, które tak naturalnie wypadałyby w połączeniu z czarną muzą! Na Waszych oczach tworzy się historia, bo choć Rosie pojawiała się na już na Kempie jako festiwalowiczka, to jej gig będzie pierwszą solówką polskiej artystki w całej historii Festiwalu z Atmosferą!

Nie masz jeszcze swojego biletu? Wejściówki dorwiesz w wersji elektronicznej TUTAJ.
Dołącz do nas: Dawaj na Hip Hop Kemp 2018!

wróć