Lethal Bizzle, Aloha x Grill-Funk i inni
Nim się obejrzeliśmy, line-up tegorocznej edycji festiwalu Hip Hop Kemp przybrał naprawdę solidne rozmiary. Prawie czterdziestu esencjonalnych, ogłoszonych już wykonawców, ponownie rozgrzeje kempowe sceny i wypełni każdy zakątek lotniska w Hradec Králové prawdziwie hiphopowym vibem! Obiecujemy jednak, że to jeszcze nie koniec programowych niespodzianek i jak co piątek serwujemy Wam kolejne nowe nazwy. Tym razem do składu wskakują połączone siły wytwórni Aloha Entertainment i Grill Funk, brytyjski grimowiec Lethal Bizzle, oraz kempowe klasyki w postaci Morlockka Dilemmy i Pio Squadu.

= fbsq_Proceente

Wiecie co się stanie, gdy na jednej imprezie swoje siły połączą dwie najbardziej zajawione ekipy całego festiwalu? Pomyśleliśmy, że warto będzie to sprawdzić, i podczas tegorocznej edycji oddamy scenę w ręce świętującej swoje dziesięciolecie wytwórni Aloha Entertainment, która wspomagana przez ziomków z Grill Funk w potężnym secie pokaże Wam dlaczego Hip Hop Kemp nazywany jest Festiwalem z Atmosferą! Nie ma możliwości, aby tak mocno związane z Kempem załogi nie stworzyły u nas czegoś razem, a gwarantujemy Wam, że skład, który przyjedzie z nimi do Hradca będzie prawdziwą mieszanką wybuchową: Proceente, Bleiz, Łysonżi, Numer Raz, Kuba Knap, Emil G, Te-Tris, Nerwus, Masia, Subarugang, Okoliczny Element, Kfiat, Anemik, J.J., Jorguś Kiler, Dzieciak, DJ Beredson, DJ Lazy One, DJ Tony. Bez dwóch zdań czeka nas najbardziej epicki showcase tej edycji, a może i całej historii HHK!

fbsq_lethalbizzle

Lethal Bizzle to najprawdziwszy grime’owy kocur z Londynu, jeden z najważniejszych reprezentantów tego gatunku na całych Wyspach. Chociaż od wydania swojego debiutu stuknęła mu już przeszło dekada, to w tym momencie wydaje się być na swojej życiówce. Bizzle jest bowiem świeżo po wydaniu świetnej epki “You’ll Never Make a Million from Grime”, gdzie w produkcji wspierał go m.in. Skepta, a już na horyzoncie pojawia się czwarty album artysty, który światło dzienne ujrzy prawdopodobnie jeszcze przed Kempem!

3-dniowe karnety na tegoroczny festiwal (17-19 sierpnia) i poprzedzający go warm-up (środa, 16 sierpnia) dostępne są na www.joystore.pl/hhk

wróć