Joyner Lucas, Hilltop Hoods i Devin The Dude w line-upie!

Kolejna – trzecia już – kempowa odsłona przynosi powiew świeżości z USA, przedstawicieli Australii oraz legendę z Florydy.

Śmiało można powiedzieć, że 2017 rok należał właśnie do Joynera Lucasa. Chociaż na scenie aktywny jest od dobrych kilku lat, w ostatnim czasie zaliczył niebywały skok swojej popularności – zarówno za sprawą świeżutkich remixów popularnych obecnie rap bangerów (“Bank Account”, “Gucci Gang”), jak i świetnego albumu “(508)-507-2209″.

Ekipa Hilltop Hoods to bez dwóch zdań najlepsza wizytówka australijskiej sceny hiphopowej, o czym świadczy legendarny już status grupy nie tylko w krainie kangurów, ale na całym świecie. Od swojego oficjalnego debiutu w 1999 roku Suffa, MC Pressure i DJ Debris czerpią garściami z brzmień klasycznego rapu, wyciągając go jednocześnie z wszelkich ram i tworząc swój unikalny, pozytywny styl nawijki.

Z kolei Devin the Dude to jeden z tych raperów, których po prostu nie można nie darzyć szczerą sympatią! Jego maksymalnie chilloutowa, niepodrabialna stylówka jednoznacznie wskazuje, że mamy do czynienia ze starą szkołą południowych rejonów Stanów Zjednoczonych. Jego powrót na kempową scenę z pewnością będzie jednym z najbardziej pozytywnych momentów nadchodzącej edycji, w pełnym tego słowa znaczeniu!

Bilety na 17. edycję Festiwalu z Atmosferą dostępne są w polskiej przedsprzedaży w wersji elektronicznej – KUP BILET.

Dołącz do kempowej społeczności:
HHKempowicze – Koncerty / Zajawki / Klimaty
Dawaj na Hip Hop Kemp 2018!

wróć