17. edycja Festiwalu z Atmosferą przeszła do historii! Kilkanaście tysięcy osób kochających hip-hop zjednoczyły się się w Hradec Kralove by w sierpniowym słońcu bawić się w rytmie niesamowitych koncertów. Świetna zabawa, sport, taniec, graffiti i wszystkie elementy wyjątkowej kultury jak zawsze okazały się najlepszym sposobem na spędzenie kilku wakacyjnych dni.

17. edycja Hip Hop Kemp to także rekordowa liczba koncertów, których na głównej scenie i w hangarach oglądaliśmy ponad 100! Na to, co zobaczyliśmy nie mógł narzekać chyba żaden fan hip-hopu. Od miłośników starej szkoły, którzy mogli usłyszeć m.in. klimatycznego GZA, Souls of Mischief grających aż po nieskończoność, petardę od The Beatnuts,  czy Immortal Technique.

Nie można też zapomnieć o Devin the Dude, który w swoim stylu sprawił, że cały świat zwolnił i świetnej liryce of Fashawn albo niesamowitej stylówce i charyzmie, którą pokazał Bill $aber. Nie mogli narzekać też fani bardziej nowoczesnych brzmień, których porwał bas gwiazd pokroju Young M.A. i $uicideboys. Na kempową scenę powrócił też Hopsin. Wymieniać tak możana bez końca. Po raz kolejny Hip Hop Kemp pokazał też jak mocna jest piękna strona muzyki dzięki m.in. Bahamadia, Sa-Roc i Ill Camille. Na różnorodność nie mógł narzekać nikt!

Tradycyjnie na Hip Hop Kemp nie mogło zabraknąć mocnego uderzenia silnej Reprezentacji polskiej sceny. Energetyczne pewniaki od Palucha i Kękę, jedyny w swoim rodzaju showcase JWP/BC i wypełnione żywymi instrumentami i niesamowitą mocą koncerty Grubsona i Jareckiego zawładnęły sceną główną, a hangary po brzegi wypełnili Żabson, Zipera, BOR Showcase (Kobik, Szpaku, Gedz), Bonson, WCK i Patokalipsa/Hipocentrum. Wisieńką na torcie był wyjątkowo klimatyczny koncert Rosalie..

Chcemy już tam znowu wrócić! Przed nami największa 18-tka!

OFICJALNE VIDEO:

–> CZWARTEK

–> PIĄTEK

–> SOBOTA

–> AFTERMOVIE

wróć