16. edycja Festiwalu z Atmosferą przeszła do historii! Tysiące hip hopowych głów spędziło kilka upalnych sierpniowych dni pod znakiem niesamowitych koncertów, nieustającej zabawy i pozytywnego klimatu, który od lat jest wizytówką czeskiego święta Czterech Elementów.

HHK 2017 to przede wszystkim bardzo zróżnicowany line-up. Oprócz koncertowcyh sztosów pokroju Jedi Mind Tricks z buldożerem w postaci Vinni’ego Paza na czele, legendarnej ekipy D.I.T.C. w (prawie) pełnym składzie, ojca mafioso rapu Kool G Rapa czy ekscentrycznego Mos Defa, który rzutem na taśmę wskoczył na główną scenę, organizatorzy zaprezentowali kilku interesujacych młodych zawodników.

Oddisee w akompaniamencie żywych instrumentów z Good Compny rozbujał publikę swoim soulowo-rapowym repertuarem, filigranowa Little Simz pokazała, że kobiecy rap na Wyspach ma się wyśmienicie a odjechany Jeremy Ellis zachwycił swoim setem wprost z kosmosu. Kropką nad „i” był jednym słowem wybuchowy koncert duetu ALLTTA. To co na scenie pokazaki 20syl i Mr J. Medeiros na pewno zapadło Kempowiczom w pamięć na długo.

Nie możemy zapomnieć o silnej reprezentacji z Polski. Oskar i Steez potwierdzili, że po świetnym koncercie w hangarze dwa lata wcześniej, główna scena to był dobry wybór dla PRO8L3Mu ze świeżutkim materiałem z wydanej w czerwcu EPki, Quebonafide po swoim show zostawił tylko zdarte gardła i zakwasy, Ten Typ Mes z livebandem zrobili po prostu to w czym są najlepsi – solidny koncert na najwyższym poziomie. Oprócz nich mogliśmy również zobaczyć Dwóch Sławów, Wenę z Sariusem, Małpę i Mielzky’ego oraz Reto. Smaczkiem sobotniego wieczoru był koncert GRAMMATIKa w pełnym składzie – Eldo, Jotuze i Noon – ciary!

OFICJALNE VIDEO:

–> CZWARTEK

–> PIĄTEK

–> SOBOTA

wróć