W tym roku Festiwal z Atmosferą obchodził swoje 15. urodziny! Tę wyjątkową rocznicę świętowaliśmy z odpowiednią pompą i pomocą niezawodnych fanów z całej Europy, którzy tradycyjnie nie zawiedli frekwencją.

Jubileuszowy charakter podkreślał również niesamowicie mocny line-up! Na głównej scenie bas dudnił w rytm bangerów weteranów sceny, wśród których znaleźli się między innymi: nieśmiertelny Redman, ikoniczny duet MC/DJ – Pete Rock i CL Smooth, niesamowity Masta Ace, koletyw Boot Camp Click ze specjalnym setem ku pamięci Sean’a P (R.I.P.!), czy stare wygi jak The Artifacts i Jigmastas.

Nie zabrakło również świeżych brzmień od topowych zawodników młodego pokolenia. To, co zrobił nieprzewidywalny Anderson .Paak ze swoim live bandem, na długo zostanie w pamięci zebranych pod główną sceną fanów. Ogromnym sztosem okazał się koncert Machine Gun Kelly, który mimo obrażeń doznanych podczas jednego z koncertów na trasie, porwał Kempową publiczność swoim energetyzującym rockowo-rapowym setem. Podczas koncertu The Underachievers w hangarze sypał się tynk, młody A-F-R-O zachwycił wszystkich swoją energią sceniczną, nie zawiedli również Raz Fresco, Mick Jenkins, Ocean Wisdom czy Asher Roth.

Nie mogło oczywiście zabraknąć mocnej reprezentacji naszego kraju. Na głównej scenie i w hangarach mogliśmy zobaczyć m.in. Tedego, Palucha i KęKę, Kaliber 44, JWP/BC, Małpę, Rasmentalism, Wuzeta czy Oxona i Revo.

KONKURS OPASKOWY

HIP HOP KEMP 2016 – ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW >>
POLISH STREET TEAM 2016 >>
GALERIA ZDJĘĆ HIP HOP KEMP 2016 BY MERS PHOTOGRAPHY >>
HIP HOP KEMP 2016 BY BARTEK M. >>

wróć