Pierwsze ogłoszenia HHK 2018

Jak wiadomo, najlepsze wiadomości spadają na nas z zaskoczenia, więc tym większy hałas należy się pierwszym ogłoszonym artystom tegorocznej edycji Festiwalu z Atmosferą!

Niewiele ekip zdołało w ostatnich latach wytworzyć wokół siebie tyle hajpu, co SUICIDEBOYS!

Wychowani w Nowym Orleanie $lick i Ruby da Cherry chłonęli przez lata wpływy multigatunkowej, otwartej społeczności zachodniego wybrzeża i każdy z nich pisał w ten sposób swoją własną, muzyczną ścieżkę. Z inspiracji nowofalowym punk rockiem oraz cięższą odmianą elektroniki powstał w 2013 roku zupełnie niepodrabialny projekt, będący miksem glitchowego horrocore’u z mocnym bassem i charakterystyczną, trapową nawijką. O tym, jak mocny jest wpływ $uicideboy$ na współczesną rapgrę jasno mówią liczby – miliony wyświetleń na portalach streamingowych, ponad 30 singli i EP oraz tysiące fanów na każdym z koncertów. Teraz pozostaje więc tylko czekać na ich kempowy debiut! 

Niemniej ciekawie zapowiada się kempowy występ Bill $abera!

Mroczny, ciężki i głęboki rap tego nowojorczyka potrafi uderzać swoją hipnotyczną siłą, ale prawdziwą petardą są tak naprawdę jego występy na żywo. Charyzmatyczna stylówka Billa zdecydowanie współgra ze zwierzęcą energią, która płynie ze sceny podczas jego koncertów. Najlepszą rekomendacją dla tego gracza może być współdzielenie sceny z samym Marilynem Mansonem, a także publikacje w cenionym Pigeons and Planes, którzy uznali $abera za jedną z najciekawszych nowych twarzy na rapowym rynku. Mamy więc nadzieję, że wszyscy na długo zapamiętamy jego wizytę w Hradec Králové!

Bilety znajdziecie w wersji elektronicznej (do samodzielnego wydruku) na www.joyStore.pl/hip-hop-kemp

wróć